Xiaomi Mi Mix 2 Antutu Puanı: Performans Benchmarkı ve Sıralaması

Xiaomi Mi Mix 2 antutu score

Xiaomi Mi Mix 2'nin AnTuTu puanı nedir?

Xiaomi Mi Mix 2, AnTuTu 8 benchmark skoru olan 270127 ile, 407 sırasında yer alarak 1145 akıllı telefon arasından, genel performansının bu benchmark'taki diğer cihazların ortalamasından %64 daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Xiaomi Mi Mix 2 Score
AnTuTu 8 Total 270127

Benzer AnTuTu Skoruna Sahip Modellerin Benchmark Test Sonuçları

AnTuTu 8 Ranking
401. Sharp Aquos Zero275122
402. Sharp Aquos Sense6275010
403. Samsung Galaxy M51272774
404. Xiaomi Mi Note 10 Lite271494
405. LG V40 ThinQ270341
406. LG V35 ThinQ270135
407. Xiaomi Mi Mix 2270127
408. Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max269321
409. Realme X50 5G (China)268992
410. Apple iPhone 8267441
411. Sony Xperia XZ2266384
412. ZTE Axon 9 Pro265842
413. Sharp Aquos R2265822
AnTuTu 7 Ranking
64. Xiaomi Mi 9T218548
65. Huawei Mate 10 Pro213247
66. OnePlus 5T212387
67. Huawei P20 Pro210882
68. Huawei P20207282
69. Honor Play207232
70. Xiaomi Mi Mix 2206600
71. Honor 10206587
72. Huawei nova 3206456
73. Xiaomi Mi 6205305
74. Samsung Galaxy A80204789
75. Samsung Galaxy Note 8204196
76. Samsung Galaxy S8202356

Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri:

  • Çıkış Tarihi:  September 13, 2024
  • Fiyat: 410 EUR
  • Ekran boyutu: 5.99-inç
  • Ekran çözünürlüğü: 1080 x 2160 px
  • Ekran türü: IPS LCD
  • Ekran ekstraları
  • Boyutlar: 5.98x2.97x0.3 inç ( 151.8 x 75.5 x 7.7 mm )
  • Ağırlık:  6.53 ons (185 gram)
  • Renkler: Black, White
  • Sim kart yuvası: Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
  • İşletim Sistemi: Android 7.1 (Nougat), upgradable to 8.0 (Oreo); MIUI 10
  • Yonga seti: Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 (10 nm)
  • İşlemci: Octa-core (4x2.45 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo)
  • GPU: Adreno 540
  • Depolama ve bellek: 128 GB, 8 GB RAM 64/128/256 GB, 6 GB RAM
  • Ana Kamera:  Single, 12MP
  • Ön Selfie Kamera:  Single, 5MP
  • Batarya:  3400 mAh,  Non-removable Li-Ion
  • Sensörler: Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer

Xiaomi Mi Mix 2'i tam detaylarıyla keşfedin. Kapsamlı özellikler ve özellikler için, Xiaomi Mi Mix 2 özellikleri sayfasını ziyaret edin!