Ogólne dane techniczne
| Marka i model | |
| Data wydania | 2015, wrzesień |
| Wymiary (WxSxG) | 136.5 Х 69 Х 8.4 mm |
| Waga | 129 g |
| Korpus | Korpus z tworzywa sztucznego |
| Etui | Kup etui z Amazon |
| Kolory | White, Black, Gold |
| Bateria | 2000 mAh, wymienna, Li-Ion |
| Autonomia baterii | |
Czas rozmowy - Do 11 godzin (3G) |
|
| Orientacyjna cena | 150 EUR |


Ekran
Aparat fotograficzny i Video
Wydajność i sprzętu
Komunikacja i Łączność
Muzyka i dźwięk
Inne specyfikacja
LG Aristo 2
Samsung Google Nexus S I9020A
Samsung Galaxy Grand I9080
Spice Stellar 361 (Mi-361)
LG K8
Samsung Galaxy J5
Huawei Y635
Samsung I9505 Galaxy S4