Infinix Note 3 — цена, характеристики и мнения

Добавено: 12.20.18 г. | Обновено: 02.25.20 г.
Infinix Note 3 — цена, характеристики и мнения
  • Модел: Note 3
  • Марка: Infinix
  • Оценка: 5.00 от 5 (1 гласа)
  • Цена
  • Година на производство: 2016
  • Размери: 162.5 x 82.8 x 8.4 мм
  • Тегло: 199 гр
  • Чипсет: Mediatek MT6753 (28 nm)
  • Вградена памет: 16 GB
  • Екран: LTPS IPS LCD 6 инча
  • Батерия: 4500 mAh
  • Задна камера: Единична, 13MP
  • Предна камера: Единична, 5MP

Галерия

Сравни Infinix Note 3 с други модели:

Infinix Note 3 характеристики

Копирай всички характеристики като кликнеш тук

Дизайн и изработка

Марка и модел

Infinix Note 3

Височина

162.5 мм

Ширина

82.8 мм

Дебелина

8.4 мм

Тегло

199 г

Материали

Водоустойчивост

Цветове

Palm gold, Crystal gray, Champagne Gold, Glossy silver

Кейс

Купи кейс от Emag или Amazon

Дисплей

Тип на дисплея LTPS IPS LCD
Размер на дисплея

6" инча (измерен по диагонал)

Площ на екрана

99.2 см2

Резолюция

1080 x 1920 пиксела

Плътност на пикселите

367 ppi

Дълбочина на цвета

16M

Съотношение на страните

16:9

Съотношение екран към тяло

73.8%

Честота на опресняване60 Hz
HDRNo
Typical Brightness
Peak Brightness
HBM (High Brightness Mode)No
Always on displayNo
Други екстри
Протектор

Купи протектор за екран от Emag или Amazon

Софтуер и хардуер

Хардуер
Чипсет

- Mediatek MT6753 (28 nm)

Централен процесор (CPU)

Octa-core 1.3 GHz Cortex-A53

Графичен ускорител (GPU)

Mali-T720MP3

Памет
Оперативна памет

16 GB, 2 GB RAM

Слот за карта памет

Не

Софтуер
Операционна система

Android 6.0 (Marshmallow)

Потребителски интерфейс

Камери

Основна камера
Брой обективи

1

- 13 MP, AF

Функции

двойна LED светкавица, панорама,

Видео запис 1080p@30fps
Селфи камера
Брой обективи

1

- 5 MP

Функции

LED светкавица

Мрежа

Честоти GSM / HSPA / LTE
- 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
- 3G - HSDPA 850 / 900 / 2100
- 4G - LTE
SIM карти Две SIM (Micro-SIM, двоен режим на готовност)
Интернет скорост HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE Cat4 150/50 Mbps

Свързаност

Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, hotspot
Bluetooth 4.0, A2DP, LE
GPS Да, с A-GPS
NFC Не
USB microUSB 2.0

Батерия

Капацитет на батерията

4500 mAh

Тип

 Несменяема, Li-Ion

Зареждане

Аудио

Жак за слушалки Да
Радио FM радио

Сензори

Сензор за пръстови отпечатъци (на задният панел)Да
АкселерометърДа
Сензор за близостДа
КомпасДа

Други

Дата на излизане

2016, Юли

Цена

Допълнително

Infinix Note 3 — резултат в AnTuTu и Geekbench

Infinix Note 3 вади 23920 точки в AnTuTu 7 благодарение на чипсета Mediatek MT6753 (28 nm).

Антуту резултат

Antutu 7 Score23920 (Позиция 1389 от 2128)
Класация Antutu 7
1383. Microsoft Lumia 55024153
1384. Wiko Ufeel fab24152
1385. Huawei Y6II Compact24152
1386. Wiko Ufeel24113
1387. LG K1023981
1388. Sony Ericsson Xperia Arc23950
1389. Infinix Note 323920
1390. Coolpad Note 3 Plus23865
1391. Lenovo A601023741
1392. Huawei Y3 (2017)23685
1393. Acer Liquid Jade Z23656
1394. Wiko Pulp23587
1395. Ulefone Armor X323569

Geekbench резултат

GeekBench 4 Single Core638 (Позиция 622 от 1024)
GeekBench 4 Multi-Core2873 (Позиция 435 от 1022)
Класация GeekBench 4 Single Core
616. Samsung Galaxy A5 (2016)642
617. Huawei Y7 Prime641
618. Samsung Galaxy S5 Neo641
619. Oppo A39639
620. Wiko View Max639
621. Motorola Moto X Play639
622. Infinix Note 3638
623. BLU Pure View637
624. Honor 6A636
625. Motorola DROID Maxx634
626. Xiaomi Redmi 3s633
627. Xiaomi Redmi 3633
628. Infinix Zero 4632
Класация GeekBench 4 Multi Core
429. BLU Vivo 82928
430. LeEco Le Max2921
431. Infinix Zero 42913
432. Lenovo K3 Note2898
433. Lenovo A70002886
434. Huawei Nexus 6P2878
435. Infinix Note 32873
436. Xiaomi Redmi 3 Pro2868
437. Meizu m1 note2850
438. HTC One (M8 Eye)2850
439. Coolpad Cool1 dual2846
440. Lenovo Vibe Z2 Pro2842
441. Sony Xperia XA2825

Този модел често се сравнява с:

Описание на Infinix Note 3

Infinix Note 3 е многофункционален смартфон, пуснат от Infinix през юли 2016 г. Той разполага със здравословни мрежови възможности, поддържайки GSM, HSPA и LTE технологии, което гарантира свързаност през различни честотни ленти. Устройството идва с функционалност за две SIM карти, използващи Micro-SIMs с режим на двойно готовност, което увеличава мрежовата гъвкавост и достъпност на потребителя.

Infinix Note 3 видео отзиви

Video Thumbnail

Infinix Note 3 мнения и коментари

Оценете Infinix Note 3
5.00 / 5
(1)

Бихте ли препоръчали този телефон на приятел? Защо или защо не? Споделете вашите аргументи от бутона Добави Мнение и дайте оценка на модела със звездичките!

Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


Кога излезе Infinix Note 3?

Infinix Note 3 излезе на юли 2016 г. и вече се предлага в България. Предлага се в цветове: Palm gold, Crystal gray, Champagne Gold, Glossy silver.

Често задавани въпроси

Каква е цената на Infinix Note 3 ?

Базовата ориентировъчна цена на Infinix Note 3 е била около към датата на обявавне. Тя може да варира според паметта на телефона, доставчика и текущите промоции.

Кога излезе Infinix Note 3 ?

Infinix Note 3 излезе на юли 2016 г.

Колко точки вади Infinix Note 3 в AnTuTu?

Infinix Note 3 постига 23920 точки в AnTuTu 7.
Отказ от отговорност: Тази информация се базира на публични данни и официални характеристики от Infinix. Въпреки това е възможно да има разлика в спецификациите.