Honor Pad 20
- Модел: Pad 20
- Марка: Honor
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена:
- Година на производство: 2026
- Размери: x x мм
- Тегло: 0 гр
- Чипсет: Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 (4 nm)
- Вградена памет: 128GB 8GB RAM
- Екран: IPS LCD 12.1 инча
- Батерия: 10100 mAh
- Задна камера: Единична, 8MP
- Предна камера: Единична, 8MP
Галерия
Сравни Honor Pad 20 с други модели:
Honor Pad 20 характеристики
Дизайн и изработка
| Височина | мм |
| Ширина | мм |
| Дебелина | мм |
| Тегло | 0 г |
| Материали |
Стъклена предна част |
| Водоустойчивост | Stylus support |
| Цветове | Green, Pink |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на дисплея | 12.1" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | 424.5 см2 |
| Резолюция | 1600 x 2560 пиксела |
| Плътност на пикселите | 249 ppi |
| Дълбочина на цвета | 1B |
| Съотношение на страните | 16:10 |
| Съотношение екран към тяло | % |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| HDR | Yes |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | |
| HBM (High Brightness Mode) | No |
| Always on display | No |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Хардуер | ||
|---|---|---|
| Чипсет | Qualcomm SM7550-AB Snapdragon 7 Gen 3 (4 nm) |
|
| Централен процесор (CPU) | Octa-core (1x2.63 GHz Cortex-A715 & 3x2.4 GHz Cortex-A715 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
|
| Графичен ускорител (GPU) | Adreno 720 |
Памет |
| Оперативна памет | 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM |
|
| Слот за карта памет |
|
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Android 16, MagicOS 10 |
|
| Потребителски интерфейс | MagicOS 10 |
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи | 1 |
- 8 MP, бленда f/2.0, (широкоъгълна), AF |
|
| Видео запис | Yes | Селфи камера |
| Брой обективи | 1 |
- 8 MP, бленда f/2.2, (широкоъгълна) |
|
| Видео запис | 1080p@30fps |
Мрежа
| Честоти | LTE / 5G |
|
- 2G - N/A - 3G - N/A - 4G - LTE - cellular model only - 5G - SA/NSA - cellular model only |
|
| SIM карти | Да (cellular модел only) |
| Интернет скорост | LTE, 5G - cellular model only |
Свързаност
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE, aptX HD |
| GPS | |
| NFC | Не |
| USB | USB Type-C |
Батерия
| Капацитет на батерията | 10100 mAh |
| Тип | Li-Po |
| Зареждане | |
- 45W Бързо зареждане на батерията |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
| Други |
- Стерео високоговорители (6 speakers) |
Сензори
| Акселерометър | Да |
Други
| Други имена | Версии: Wi-Fi; 5G/Wi-Fi (China only) |
| Дата на излизане | 2026, Май 12 |
| Цена |
|
| Допълнително |
|
Производителност
Honor Pad 20 мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


