Honor Play11 — цена, характеристики и мнения

Добавено: 09.22.26 г. | Обновено: г.
Honor Play11 — цена, характеристики и мнения
  • Модел: Play11
  • Марка: Honor
  • Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
  • Цена: 190 EUR
  • Година на производство: 2026
  • Размери: 168.3 x 78.5 x 8.3 мм
  • Тегло: 216.5 гр
  • Чипсет: Qualcomm SM4450-AF Snapdragon 4 Gen 4
  • Вградена памет: 128GB 6GB RAM
  • Екран: TFT LCD 6.87 инча
  • Батерия: 8300 mAh
  • Задна камера: Двойна, 50MP
  • Предна камера: Единична, 5MP

Галерия

Сравни Honor Play11 с други модели:

Honor Play11 характеристики

Копирай всички характеристики като кликнеш тук

Дизайн и изработка

Марка и модел

Honor Play11

Височина

168.3 мм

Ширина

78.5 мм

Дебелина

8.3 мм

Тегло

216.5 г

Материали

Стъклена предна част
пластмасова рамка
заден панел от пластмаса

Водоустойчивост

IP68/IP69K dust tight и water resistant (high pressure water jets; immersible до 1.5m за 30 мин)
-Drop resistant до 2.5m

Цветове

Black, Silver, Gold, Purple

Кейс

Купи кейс от Emag или Amazon

Дисплей

Тип на дисплея TFT LCD
Размер на дисплея

6.87" инча (измерен по диагонал)

Площ на екрана

114.3 см2

Резолюция

720 x 1592 пиксела

Плътност на пикселите

254 ppi

Дълбочина на цвета

16M

Съотношение на страните

Съотношение екран към тяло

86.5%

Честота на опресняване120 Hz
HDRNo
Typical Brightness
Peak Brightness
HBM (High Brightness Mode)1020 nits
Always on displayNo
Протектор

Купи протектор за екран от Emag или Amazon

Софтуер и хардуер

Хардуер
Чипсет

- Qualcomm SM4450-AF Snapdragon 4 Gen 4

Централен процесор (CPU)

Octa-core (2x2.3 GHz Cortex-A78 & 6x1.95 GHz Cortex-A55)

Графичен ускорител (GPU)

Adreno 613

Памет
Оперативна памет

128GB 6GB RAM, 128GB 8GB RAM, 256GB 8GB RAM

Слот за карта памет

Не

Софтуер
Операционна система

Android 16, MagicOS 10

Потребителски интерфейс

MagicOS 10

Камери

Основна камера
Брой обективи

2

- 50 MP, бленда f/1.8, (широкоъгълна), AF
- Auxiliary Lens

Функции

LED светкавица, панорама, HDR

Видео запис 1080p@30fps
Селфи камера
Брой обективи

1

- 5 MP, бленда f/2.2, (широкоъгълна)

Видео запис 1080p@30fps

Мрежа

Честоти GSM / HSPA / LTE / 5G
- 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
- 3G - HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
- 4G - LTE
- 5G - SA/NSA
SIM карти Nano-SIM + Nano-SIM
Интернет скорост HSPA, LTE, 5G

Свързаност

Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth 4.2, A2DP, LE, aptX
GPS GPS, GLONASS, GALILEO, BDS (B1I + B1C)
NFC Да
USB USB Type-C 2.0, OTG

Батерия

Капацитет на батерията

8300 mAh

Тип

Li-Po

Зареждане

- 45W Бързо зареждане на батерията
- 7.5W Обратно зареждане

Аудио

Жак за слушалки Не
Радио Не
Други
- Стерео високоговорители

Сензори

Сензор за пръстови отпечатъци (странично монтиран)Да
АкселерометърДа
КомпасДа
Сензор за близостДа

Други

Дата на излизане

2026, Септември 14

Цена

190 EUR

Допълнително

Honor Play11 мнения и коментари

Оценете Honor Play11
0 / 5
(0)

Бихте ли препоръчали този телефон на приятел? Защо или защо не? Споделете вашите аргументи от бутона Добави Мнение и дайте оценка на модела със звездичките!

Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


Кога излезе Honor Play11?

Honor Play11 излезе на 14 септември 2026 г. и вече се предлага в България. Предлага се в цветове: Black, Silver, Gold, Purple.

Каква е цената на Honor Play11?

Honor Play11 се предлага на цена от 190 EUR. Ето цените на всички версии според паметта:

ВариантЦена
128GB 6GB RAM190 EUR
128GB 8GB RAM190 EUR
256GB 8GB RAM190 EUR

Версия с 512 GB на Honor Play11 не се предлага официално — 256 GB е максималната памет на модела.

Често задавани въпроси

Каква е цената на Honor Play11 ?

Базовата ориентировъчна цена на Honor Play11 е била около 190 EUR към датата на обявавне. Тя може да варира според паметта на телефона, доставчика и текущите промоции.

Кога излезе Honor Play11 ?

Honor Play11 излезе на 14 септември 2026 г.
Отказ от отговорност: Тази информация се базира на публични данни и официални характеристики от Honor. Въпреки това е възможно да има разлика в спецификациите.