OnePlus Ace 7
- Модел: Ace 7
- Марка: OnePlus
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена:
- Година на производство: 2026
- Размери: x x мм
- Тегло: 0 гр
- Чипсет: Qualcomm SM8850-AC Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm)
- Вградена памет: 256GB 12GB RAM
- Екран: AMOLED 6.78 инча
- Батерия: 9000 mAh
- Задна камера: Двойна, 50MP
- Предна камера: Единична, 16MP
Галерия
Сравни OnePlus Ace 7 с други модели:
OnePlus Ace 7 характеристики
Копирай всички характеристики като кликнеш тук
Дизайн и изработка
| Марка и модел | |
| Височина | мм |
| Ширина | мм |
| Дебелина | мм |
| Тегло | 0 г |
| Материали |
Стъклена предна част (Crystal Shield Glass) |
| Водоустойчивост | IP68/IP69K dust tight и water resistant (high pressure water jets; immersible до 1.5m за 30 мин) |
| Цветове | Black, White, Silver |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | AMOLED |
| Размер на дисплея | 6.78" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | 111.7 см2 |
| Резолюция | 1272 x 2800 пиксела |
| Плътност на пикселите | 454 ppi |
| Дълбочина на цвета | 1B |
| Съотношение на страните | |
| Съотношение екран към тяло | % |
| Защита на екрана | Crystal Shield Glass |
| Честота на опресняване | 185 Hz |
| HDR | Yes |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | |
| HBM (High Brightness Mode) | No |
| Always on display | No |
| Други екстри | PWM, Dolby Vision |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Хардуер | ||
|---|---|---|
| Чипсет | ||
| Централен процесор (CPU) | Octa-core (2x4.6 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M) |
|
| Графичен ускорител (GPU) | Adreno 840 |
Памет |
| Оперативна памет | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
|
| Слот за карта памет | Не |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Android 16, ColorOS 16 |
|
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи | 2 |
- 50 MP, бленда f/1.8, 24mm (широкоъгълна), PDAF, OIS (оптична стабилизация на изображението) |
|
| Функции | Color spectrum sensor, LED светкавица, HDR, панорама |
| Видео запис | 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS, OIS | Селфи камера |
| Брой обективи | 1 |
- 16 MP, бленда f/2.4, 23mm (широкоъгълна), 1/3", 1.0µm |
|
| Функции | HDR, панорама |
| Видео запис | 1080p@30fps, gyro-EIS |
Мрежа
| Честоти | GSM / HSPA / LTE / 5G |
|
- 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - 3G - HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 2100 - 4G - LTE - 5G - SA/NSA |
|
| SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Интернет скорост | HSPA, LTE, 5G |
Свързаност
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, LHDC 5 |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| NFC | Да |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Батерия
| Капацитет на батерията | 9000 mAh |
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Зареждане | |
- 100W Бързо зареждане на батерията |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
| Други |
- Стерео високоговорители |
Сензори
| Сензор за пръстови отпечатъци (на дисплея, ултразвуков) | Да |
| Акселерометър | Да |
| Жироскоп | Да |
| Сензор за близост | Да |
| Компас | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
Други
| Дата на излизане | 2026 |
| Цена |
|
| Допълнително |
|
Производителност
OnePlus Ace 7 мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


