vivo iQOO 15T
- Модел: iQOO 15T
- Марка: vivo
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена:
- Година на производство: 2026
- Размери: x x мм
- Тегло: 0 гр
- Чипсет: MediaTek Dimensity 9500 (3 nm)
- Вградена памет: 256GB 12GB RAM
- Екран: AMOLED 6.83 инча
- Батерия: 8000 mAh
- Задна камера: Двойна, 200MP
- Предна камера: Единична, 16MP
Галерия
Сравни vivo iQOO 15T с други модели:
vivo iQOO 15T характеристики
Дизайн и изработка
| Височина | мм |
| Ширина | мм |
| Дебелина | мм |
| Тегло | 0 г |
| Материали |
Стъклена предна част |
| Водоустойчивост |
IP68/IP69 dust tight и water resistant (high pressure water jets; immersible до 1.5m за 30 мин) |
| Цветове | Gray |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | AMOLED |
| Размер на дисплея | 6.83" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | 112.6 см2 |
| Резолюция | 1260 x 2800 пиксела |
| Плътност на пикселите | 450 ppi |
| Дълбочина на цвета | 1B |
| Съотношение на страните | 20:9 |
| Съотношение екран към тяло | % |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| HDR | Yes |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | |
| HBM (High Brightness Mode) | No |
| Always on display | No |
| Други екстри | PWM, Dolby Vision |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Хардуер | ||
|---|---|---|
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500 (3 nm) |
|
| Централен процесор (CPU) | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
|
| Графичен ускорител (GPU) | Mali-G1 Ultra MC12 |
Памет |
| Оперативна памет | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
|
| Слот за карта памет | Не |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Android 16, OriginOS 6 |
|
| Потребителски интерфейс | OriginOS 6 |
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи | 2 |
- 200 MP, (широкоъгълна), 1/1.56", 0.5µm, PDAF, OIS (оптична стабилизация на изображението) |
|
| Функции | LED светкавица, HDR, панорама |
| Видео запис | Yes | Селфи камера |
| Брой обективи | 1 |
- 16 MP (широкоъгълна) |
|
| Функции | HDR |
| Видео запис | Yes |
Мрежа
| Честоти | GSM / HSPA / LTE / 5G |
|
- 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - 3G - HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - 4G - LTE - 5G - SA/NSA |
|
| SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Интернет скорост | HSPA, LTE, 5G |
Свързаност
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive, aptX Lossless, LHDC 5 |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5) |
| NFC | Да |
| USB | USB Type-C |
Батерия
| Капацитет на батерията | 8000 mAh |
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Зареждане | |
- 100W Бързо зареждане на батерията, PPS, Power Delivery |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
| Други |
- 24-bit/192kHz Hi-Res audio - Стерео високоговорители |
Сензори
| Сензор за пръстови отпечатъци (на дисплея, ултразвуков) | Да |
| Акселерометър | Да |
| Жироскоп | Да |
| Сензор за близост | Да |
| Компас | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
Други
| Дата на излизане | 2026 |
| Цена |
|
| Допълнително |
|
Производителност
vivo iQOO 15T мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


