Xiaomi Redmi K Pad 2
- Модел: Redmi K Pad 2
- Марка: Xiaomi
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена: 430 EUR
- Година на производство: 2026
- Размери: 205 x 133.8 x 6.6 мм
- Тегло: 345 гр
- Чипсет: Mediatek Dimensity 9500 (3 nm)
- Вградена памет: 256GB 8GB RAM
- Екран: IPS LCD 8.8 инча
- Батерия: 9100 mAh
- Задна камера: Единична, 13MP
- Предна камера: Единична, 8MP
Галерия
Сравни Xiaomi Redmi K Pad 2 с други модели:
Xiaomi Redmi K Pad 2 характеристики
Дизайн и изработка
| Височина | 205 мм |
| Ширина | 133.8 мм |
| Дебелина | 6.6 мм |
| Тегло | 345 г |
| Материали |
|
| Водоустойчивост | Stylus support (magnetic) |
| Цветове | Black, Silver, Violet |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | IPS LCD |
| Размер на дисплея | 8.8" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | 224.5 см2 |
| Резолюция | 1880 x 3008 пиксела |
| Плътност на пикселите | 403 ppi |
| Дълбочина на цвета | 68B |
| Съотношение на страните | 16:10 |
| Съотношение екран към тяло | 81.9% |
| Защита на екрана | Corning Gorilla Glass 5 |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| HDR | Yes |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | |
| HBM (High Brightness Mode) | 1100 nits |
| Always on display | No |
| Други екстри | Dolby Vision |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Хардуер | ||
|---|---|---|
| Чипсет | Mediatek Dimensity 9500 (3 nm) |
|
| Централен процесор (CPU) | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
|
| Графичен ускорител (GPU) | Arm G1-Ultra |
Памет |
| Оперативна памет | 256GB 8GB RAM, 256GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM |
|
| Слот за карта памет | Не |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Android 16, HyperOS 3 |
|
| Потребителски интерфейс | HyperOS 3 |
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи | 1 |
- 13 MP, бленда f/2.2, (широкоъгълна), 1/3.06" 1.12μm, PDAF |
|
| Функции | LED светкавица, HDR |
| Видео запис | 4K@30fps, 1080p@30/60fps | Селфи камера |
| Брой обективи | 1 |
- 8 MP, бленда f/2.3, (широкоъгълна), 1/4" 1.12μm |
|
| Функции | HDR |
| Видео запис | 1080p@30fps |
Мрежа
| Честоти | No cellular connectivity |
|
- 2G - N/A |
|
| SIM карти | No |
| Интернет скорост | |
Свързаност
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.4, A2DP, LE, LHDC 5, Auracast, ASHA, MIHC |
| GPS | Не |
| NFC | Не |
| USB | 1x USB Type-C 3.2, 1x USB Type-C 2.0, Display Port 1.4, accessory connector |
Батерия
| Капацитет на батерията | 9100 mAh |
| Тип |
|
| Зареждане | |
- 67W Бързо зареждане на батерията, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3+ |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
| Други |
- 24-bit/192kHz Hi-Res & Hi-Res Wireless audio - Стерео високоговорители (with Dolby Atmos) |
Сензори
| Акселерометър | Да |
| Жироскоп | Да |
| Сензор за близост | Да |
| Компас | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
Други
| Други имена | Други имена: Xiaomi Redmi KPad2 |
| Дата на излизане | 2026, Април 22 |
| Цена | 430 EUR |
| Допълнително |
|
Производителност
Xiaomi Redmi K Pad 2 мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


