Xiaomi Watch S5
- Модел: Watch S5
- Марка: Xiaomi
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена: 180 EUR
- Година на производство: 2026
- Размери: 46 x 46 x 11 мм
- Тегло: 46 гр
- Чипсет:
- Вградена памет:
- Екран: AMOLED 1.48 инча
- Батерия: 815 mAh
- Задна камера: , 0MP
- Предна камера: , 0MP
Галерия
Сравни Xiaomi Watch S5 с други модели:
Xiaomi Watch S5 характеристики
Копирай всички характеристики като кликнеш тук
Дизайн и изработка
| Марка и модел | |
| Височина | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Дебелина | 11 мм |
| Тегло | 46 г |
| Материали |
Стъклена предна част |
| Водоустойчивост | Waterproof (5ATM) |
| Цветове | Black, Silver, Ceramic Blue, Jungle Green, Beige (eSIM) |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | AMOLED |
| Размер на дисплея | 1.48" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | см2 |
| Резолюция | 480 x 480 пиксела |
| Плътност на пикселите | 459 ppi |
| Дълбочина на цвета | 16M |
| Съотношение на страните | |
| Съотношение екран към тяло | % |
| Защита на екрана | Drop-proof glass |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| HDR | No |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | 2500 nits |
| HBM (High Brightness Mode) | 1500 nits |
| Always on display | No |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Централен процесор (CPU) |
|
|
| Графичен ускорител (GPU) | Памет | |
|---|---|---|
| Оперативна памет |
|
|
| Слот за карта памет | Не |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Xiaomi HyperOS 3 |
|
| Потребителски интерфейс |
|
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи |
|
- No |
Селфи камера |
| Брой обективи |
|
- |
|
Мрежа
| Честоти | HSPA / LTE |
|
- 3G - HSDPA - 4G - LTE |
|
| SIM карти | eSIM (market/region dependent) |
| Интернет скорост | HSPA, LTE |
Свързаност
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | 5.4, LE |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Да (market/зависим от региона) |
| USB | Не |
Батерия
| Капацитет на батерията | 815 mAh |
| Тип | Li-Po |
| Зареждане | |
|
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
Сензори
| Акселерометър | Да |
| Жироскоп | Да |
| Компас | Да |
| Барометър | Да |
| Сърдечен ритъм | Да |
| SpO2 | Да |
Други
| Други имена | Версии: eSIM & NFC (China), Bluetooth (International) |
| Дата на излизане | 2026, Май 28 |
| Цена | 180 EUR |
| Допълнително |
|
Производителност
Xiaomi Watch S5 мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


