Huawei Watch Buds 2
- Модел: Watch Buds 2
- Марка: Huawei
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена: 440 EUR
- Година на производство: 2026
- Размери: 47 x 47 x 14.7 мм
- Тегло: 54.5 гр
- Чипсет:
- Вградена памет:
- Екран: LTPO AMOLED 1.5 инча
- Батерия: 410 mAh
- Задна камера: , 0MP
- Предна камера: , 0MP
Галерия
Сравни Huawei Watch Buds 2 с други модели:
Huawei Watch Buds 2 характеристики
Дизайн и изработка
| Височина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Дебелина | 14.7 мм |
| Тегло | 54.5 г |
| Материали |
Titanium alloy frame |
| Водоустойчивост |
Built-in wireless earbuds housed beneath the display; charging до the watch |
| Цветове | Black, Silver |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | LTPO AMOLED |
| Размер на дисплея | 1.5" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | см2 |
| Резолюция | 466 x 466 пиксела |
| Плътност на пикселите | 310 ppi |
| Дълбочина на цвета | 16M |
| Съотношение на страните | |
| Съотношение екран към тяло | % |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| HDR | No |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | 3000 nits |
| HBM (High Brightness Mode) | No |
| Always on display | No |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Централен процесор (CPU) |
|
|
| Графичен ускорител (GPU) | Памет | |
|---|---|---|
| Оперативна памет |
|
|
| Слот за карта памет | Не |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | HarmonyOS |
|
| Потребителски интерфейс |
|
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи |
|
- No |
Селфи камера |
| Брой обективи |
|
- |
|
Мрежа
| Честоти | No cellular connectivity |
|
- 2G - N/A - 3G - N/A - 4G - N/A |
|
| SIM карти | No |
| Интернет скорост | No |
Свързаност
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| GPS | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | Да |
| USB | Не |
Батерия
| Капацитет на батерията | 410 mAh |
| Тип | Li-Ion |
| Зареждане | |
- Wireless |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
Сензори
| Акселерометър | Да |
| Жироскоп | Да |
| Сърдечен ритъм | Да |
| SpO2 | Да |
Други
| Дата на излизане | 2026, Април 20 |
| Цена | 440 EUR |
| Допълнително |
|
Производителност
Huawei Watch Buds 2 мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


