OnePlus Ace 6 Ultra
- Модел: Ace 6 Ultra
- Марка: OnePlus
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена: 440 EUR
- Година на производство: 2026
- Размери: 162.5 x 77.5 x 8.5 мм
- Тегло: 217 гр
- Чипсет: Mediatek Dimensity 9500 (3 nm)
- Вградена памет: 256GB 12GB RAM
- Екран: AMOLED 6.78 инча
- Батерия: 8600 mAh
- Задна камера: Двойна, 50MP
- Предна камера: Единична, 16MP
Галерия
Сравни OnePlus Ace 6 Ultra с други модели:
OnePlus Ace 6 Ultra характеристики
Дизайн и изработка
| Височина | 162.5 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Дебелина | 8.5 мм |
| Тегло | 217 г |
| Материали |
Стъклена предна част (Crystal Shield Glass) |
| Водоустойчивост | IP66/IP68/IP69/IP69K dust tight и water resistant (high pressure water jets; immersible до 1.5m за 30 мин) |
| Цветове | Ace Awakening, Metal Storm |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | AMOLED |
| Размер на дисплея | 6.78" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | 112.4 см2 |
| Резолюция | 1272 x 2772 пиксела |
| Плътност на пикселите | 450 ppi |
| Дълбочина на цвета | 1B |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Съотношение екран към тяло | 89.3% |
| Защита на екрана | Crystal Shield Glass |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| HDR | Yes, HDR10+ |
| Typical Brightness | 800 nits |
| Peak Brightness | |
| HBM (High Brightness Mode) | 1800 nits |
| Always on display | No |
| Други екстри | PWM, Dolby Vision |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Хардуер | ||
|---|---|---|
| Чипсет | Mediatek Dimensity 9500 (3 nm) |
|
| Централен процесор (CPU) | Octa-core (1x4.21 GHz C1-Ultra & 3x3.5 GHz C1-Premium & 4x2.7 GHz C1-Pro) |
|
| Графичен ускорител (GPU) | Mali-G1 Ultra MC12 |
Памет |
| Оперативна памет | 256GB 12GB RAM, 256GB 16GB RAM, 512GB 12GB RAM, 512GB 16GB RAM, 1TB 16GB RAM |
|
| Слот за карта памет | Не |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Android 16, ColorOS 16 |
|
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи | 2 |
- 50 MP, бленда f/1.8, 23mm (широкоъгълна), 1/1.55", PDAF, OIS (оптична стабилизация на изображението) |
|
| Функции | LED светкавица, HDR, панорама |
| Видео запис | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, gyro-EIS | Селфи камера |
| Брой обективи | 1 |
- 16 MP, бленда f/2.4, 23mm (широкоъгълна), 1/3" |
|
| Видео запис | 1080p@30fps, gyro-EIS |
Мрежа
| Честоти | GSM / HSPA / LTE / 5G |
|
- 2G - GSM 850 / 1800 / 1900 GSM 850 / 900 / 1800 - 3G - HSDPA 850 / 900 / 2100 - 4G - 1/3/4/5/8/18/19/26/28A/34/38/39/40/41/42/43/48/66 LTE - 5G - 1, 3, 5, 8, 18, 26, 28A, 34, 38, 39, 40, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
|
| SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Интернет скорост | HSPA, LTE, 5G |
Свързаност
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| GPS | GPS (L1+L5), GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| NFC | Да |
| USB | USB Type-C 2.0, OTG |
Батерия
| Капацитет на батерията | 8600 mAh |
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Зареждане | |
- 120W Бързо зареждане на батерията, PPS(55W), Power Delivery (13.5W) |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Не |
| Радио | Не |
| Други |
- Стерео високоговорители |
Сензори
| Сензор за пръстови отпечатъци (на дисплея, ултразвуков) | Да |
| Акселерометър | Да |
| Жироскоп | Да |
| Сензор за близост | Да |
| Компас | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
Други
| Дата на излизане | 2026, Април 28 |
| Цена | 440 EUR |
| Допълнително |
|
Производителност
OnePlus Ace 6 Ultra мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


