Ulefone Armor Mini 5
- Модел: Armor Mini 5
- Марка: Ulefone
- Оценка: 0 от 5 (0 гласа)
- Цена: 90 EUR
- Година на производство: 2026
- Размери: 142 x 62 x 16.5 мм
- Тегло: 170 гр
- Чипсет: MT6739
- Вградена памет:
- Екран: 2.8 инча
- Батерия: 2500 mAh
- Задна камера: Единична, 0.3MP
- Предна камера: , 0.3MP
Галерия
Сравни Ulefone Armor Mini 5 с други модели:
Ulefone Armor Mini 5 характеристики
Копирай всички характеристики като кликнеш тук
Дизайн и изработка
| Марка и модел | |
| Височина | 142 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Дебелина | 16.5 мм |
| Тегло | 170 г |
| Материали |
|
| Водоустойчивост |
IP68/IP69K dust tight и water resistant (high pressure water jets; immersible до 2m за 30 мин) |
| Цветове | Black |
| Кейс |
Дисплей
| Тип на дисплея | |
| Размер на дисплея | 2.8" инча (измерен по диагонал) |
| Площ на екрана | 24.3 см2 |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Плътност на пикселите | 143 ppi |
| Дълбочина на цвета | 16M |
| Съотношение на страните | 4:3 |
| Съотношение екран към тяло | 27.6% |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| HDR | No |
| Typical Brightness | |
| Peak Brightness | |
| HBM (High Brightness Mode) | No |
| Always on display | No |
| Други екстри | - |
| Протектор |
Софтуер и хардуер
| Хардуер | ||
|---|---|---|
| Чипсет | - MT6739 |
|
| Централен процесор (CPU) |
|
|
| Графичен ускорител (GPU) | Памет | |
| Оперативна памет | 8GB 1GB RAM |
|
| Слот за карта памет | microSDHC (отделен слот) |
|
| Софтуер | ||
| Операционна система | Android 11 (Go edition) |
|
| Потребителски интерфейс |
|
|
Камери
| Основна камера | |
|---|---|
| Брой обективи | 1 |
- 0.3 MP |
|
| Функции | LED светкавица |
| Видео запис | Yes | Селфи камера |
| Брой обективи |
|
- 0.3 MP |
|
Мрежа
| Честоти | GSM / HSPA / LTE |
|
- 2G - GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - 3G - HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - 4G - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 28, 38, 41, 66 |
|
| SIM карти | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Интернет скорост | HSPA, LTE |
Свързаност
| Wi-Fi | Не |
| Bluetooth | 2.1 |
| GPS | Не |
| NFC | Не |
| USB | USB Type-C |
Батерия
| Капацитет на батерията | 2500 mAh |
| Тип |
|
| Зареждане | |
- 5W Бързо зареждане на батерията |
|
Аудио
| Жак за слушалки | Да |
| Радио | FM радио |
Сензори
| Не | Да |
Други
| Дата на излизане | 2026, Май |
| Цена | 90 EUR |
| Допълнително | -MP3/MP4 player |
Производителност
Ulefone Armor Mini 5 мнения и коментари
Бъдете първият, който споделя мнение! Имате ли наблюдения или личен опит, които бихте искали да споделите? Вашите мнения са ценни за нас и за нашата общност. Оставете коментар и нека заедно разгледаме предимствата и недостатъците на модела!


